| dreamout a întrebat:

Buna:d
Am mare nevoie de ajutor:-s
Parintii mei si-au cumparat o masina si nu o pot inmatricula in tara pentru ca e foarte scump(ii lipseste briful mic, sau ceva in genul, iar masina e cumparata din germania, insa e din elvetia...complicat, stiutongue).
Ma adresez celor care si-au inscris masina in bulgaria. Lasati`va id`ul sau ca mesajwinking sau ziceti`mi cat a costat transportul si taxelebig grin
Mulsumesc:X

7 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

De unde esti pentru ca cunosc pe cineva care inmatriculeaza masini in bulgaria si poate te ajuta elwinking

| BassHunter13 a răspuns:

Iti dau nr la cineva care merge pana in bulgaria sau iti zice preturile acesta este nr 0745089676 il ceama Zoli este din Turda! aproape de Alba!

| ytalyanu a răspuns:

Taxele nu depasesc 100 de euro, problema este ca trebuie sa dai spaga, iar drumul depinde unde gasesti sa o anmatriculezi, sfatul meu este sa nu faci asta vei regreta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taxa e 550 euro iar transportul e in functie de distanta + 50 euro daca trebuie sa treci cu bacul depinde pe unde mergi.

| dreamout explică:

Sunt din albahee hee

| bogdan24 a răspuns:

De unde esti? eu sunt din giurgiu fac 30 de min pana la bulgari am multi prietenii care inscriu masinii la bulgari.

| Lenex a răspuns:

Salutare.sunt din turda si inmatriculez eu masina in bulgaria pe numele lui varumeo care sta acolo...cu 600 de euro tio inmatriculez eu... daca vrei ceva contacteazama pe idul szaby_28_kj