| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata, am si eu o intrebare si sper sa nu vi se para prosteasca big grin, aveti idee daca piesele ma refer bucsarae cu planetara si toace cele de sub capota aveti idee daca sunt la fel cele de Passat B6 cu cele de la Passat CC?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Bucsele si planetarele nu sunt sub capota dar nu conteaza, bucsele sunt identice, planetarele nu, dar au foarte multe piese care difera, telescoape, turbina de aceiasi putere dar diferita, majoritatea nu sunt la fel!

2 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Salut...da,majoritatea sunt la fel! nu difera multe piese

| JohannesZu a răspuns:

Alt cineva, din sursa sigura, nu cu parerea!?