| xXFrappeGirl a întrebat:

o intrebAre mai prosteasca, mi-am cumparat azi stelute dinacelea fosforescente, le-am pus pe tavan, dar nu se vad... aveti vreo idee de ce? funda.

5 răspunsuri:
| mondici a răspuns:

Pentru ca trebuie sa le pui la soare sa se incarce. Si eu am avut ceva de genu' si dupa ce le-am pus la soare s-au vazut.winking

| Flaviucu a răspuns:

Made in China probabillaughing

| vladv26 a răspuns:

Leai lasat sa steie mult la lumina, trebuie sa le lasi

| terminallyCapricious a răspuns:

Uhm...era intuneric in incapere in momentul in care ai pus stelutele? big grin daca da..atunci ar trebui sa ceri banii inapoi vanzatorului ^^

| terminallyCapricious a răspuns:

şi...care este problema ta? straight face serios, răspunsul tău este absolut penibil.