| CraciunFlavius1999 a întrebat:

Buna, doresc sa imi achizitionez o honda accord (2012-2015) generatia a 8 si doresc sa stiu parerile voastre(ale cunoscatorilor) despre aceasta masina (fiabilitate,consum, comfort, etc) doresc sa merg pe o varianta pe benzina(2.0 sau 2.4).Astept parerile voastre cat si sfaturile voastre.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Merita 2l sa nu dai taxe mari pe an. Altfel faci darlai darlai da da fùck

| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Am avut aceasta masina. Este o adevarata placere sa o conduci.

Dupa mine consuma cam mult, parca era in jur de 10. Nu mai stiu exact. Motorizarea era parca 2.4, varianta euro, dar la generatia 9 l-au scos.
Oricum masina aceea m-a impresionat placut.

Te-as sfatui la o cilindree mai mare daca mergi des prin afara orasului, pentru depasiri mai rapide.