| SerjManiack a întrebat:

Salut lume! Doresc sa cumpar o masina de clasa medie,benzina, sa o folosesc zi de zi. Imi place Mercedes W124 din 93-95 2.0 benzina si Honda Accord 2.0 benzina din 2003-2007. Voi ce ati alege? Alte exemple? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ClaudiuM1997 a răspuns:

In opinea mea, nimic nu bate un japonez cand e vorba de masini pe benzina la fiabilitate. Honda Accord mi se pare o idee mai buna, eventual uitate si dupa o Toyota Avensis.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Masina de 27 ani sa o folosesti zi de zi... Serios?

| SerjManiack explică (pentru suntserios):

Da. In jur la 4000-5000 euro gasesc un model super intretinut, km putini. Amandoua sunt fiabile. Trebuie sa ma gandesc bine ce sa aleg.

| Sofer a răspuns:

Honda, Mazda, toyota. Cumpara ce iti place tie si sa te simti bine in acea masina.

Răspuns utilizator avertizat