| ionela20011 a întrebat:

Buna,

Dosarul pentru scoala de soferi expira pe 6 feb 2021, intrebarea mea este, datorita faptului ca a fost stare de urgenta / alerta, se prelungeste aceasta perioada?

4 răspunsuri:
| SPECTOGRAFIE a răspuns:

Da. Se prelungește. Și la o cunoștință de a mea i se expiră dosarul în februarie si a întrebat instructorul dacă se prelungește perioada din cauza stării de urgentă și a zis că da.

| Th3P1an1sT a răspuns:

Desigur, trebuie doar sa te duci la vama de care aparții sa le prezinți dosarul și sa adresezi o întrebare simpla. Din ce știam eu, poți verifica și online pe drpcv

| InOrOut a răspuns:

Iohanis a zis ca va tine perioada asta cu stare de alerta pana in 2023 in vara.

| ionela20011 explică:

Va multumesc pentru raspnusuri.

Daca mai stie cineva ceva, scrieti mai jos. pls