| DavidAlin25 a întrebat:

Buna grup, am cumpărat o mașină din Belgia si urmeaza sa o duc in Romania vreau sa stiu care sunt procedurile de înscriere si actele necesare de la A la Z pentru a putea circula cu ea. Țin să menționez că sunt sofer începător si nu am habar de ce trebuie facut. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Certificat de înmatriculare în România, talon, RAR, plăcuțe cu numere, înregistrare la primărie pentru plata impozitului.