| NotoriusBIG a întrebat:

http://img687.imageshack.us/i/52261275.jpg/ arata bine cum e?
Daca nu, ce modificari imi recomandati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super...arata bine... dupa mine nu mai trebuie sa faci nicio modificare!
funda?

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Razvan27 are ceva idei dar daca imi spui ce buget ai iti pot da multe idei. Este o masina care suporta destul de multe modificari daca vrei decat la exterior. Daca vrei si interior si partea de mecanica faci avion din masina aia!

| razzvan27 a răspuns:

Cand modifici masina o modifici sa iti placa tie...inevitabil le va place si altora big grin dar nu vei putea sa ii multumesti pe toti.masina arata bine.poti sa ii pui niste faruri angel-ayes,niste jante mai speciale daca nu ai deja, sa scoti grila de la radiator si sa o inlocuiest cu plasa si ti-as recomanda un polish big grin depinde si ce motor ai pe ea. poti sa umbli si acolo putin, sa pui un cip care sa te ajute in depasiri iar daca e benzinar pune-i o toba sport. daca e diesel lasa-l asa ca nu are rost.sau scoti partea din mijloc a tobei...sunet garantat big grin poti face multe cu o masina daca ai un buget corespunzator big grin

| silvester13051996 a răspuns:

Frate nu trebuie sa aiba modificari prea vizibile ceva de genu sa te uiti la ia de o ora si dintr-o data vezi capacul de la benzi si sa zici wow asta da capac(nu ma refer sa cumperi placutza deia care se lipeste cu adeziv sau chestii ieftina)dor sa fie ceva deosebit

| AndreiC a răspuns:

Arata foarte bine. Doar ca poza nu e din Romania.

| Ns a răspuns:

Arata bine. Ce ai mai putea sa-i faci ar fi un grilaj fara sigla si fara banda aia argintie ( fara plasa ca e masina destul de eleganta), jante si ceva dectane, dayline (fara angel-eyes ca faci audi de rusine(bmw))