| mgtow a întrebat:

Buna iar, daca va intrebati cum ma conectez la net e prin laptop si am o intrebare despre somnul in camion, cateodata ma scol pe la 3 dimineata si nu pot dormi apoi la volan ma simt naspa ce se poate face?

2 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Incearca sa nu mai bei chestii care contin cofeina cu cel putin 3-4 ore inainte sa te pui la somn. Din pacate nu cred ca poti face mare lucru pentru ca tu esti legat de un program. Si eu dorm prin masina cateodata dar nefiind legat de program cand nu pot dormi ma trezesc si plec mai departe pana cand simt ca iar imi este somn si ma opresc din nou si dorm iarasi cat pot.

| gigiro a răspuns:

Daca dormi in camion, nu inseamna ca te si odihnesti. Medic, poti face insomnie sau depresie. Oboseala cronica.