| golanisimona a întrebat:

Buna ziua am si eu o intrebare in fiecare dimineata ma scol cu ochii umflati din ce cauza poate fii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| hiphopgirl a răspuns:

Poi cel mai concret semn poate fi a oboselii nu te odihnesti bine seara sau stresul prea mult ar fi bine sa te relaxezi mai mult.

Răspuns utilizator avertizat
| Teresa a răspuns:

De la curent
te-a prins curestul mai mult ca sigur
cum te-a prins curentul simplu ai dormit cu geamul deschis sau ai avut deschise mai multe geamuti in casa aerul circula si curestul e foarte periculos datorita lui se intampla sa racim in mijlocul verii

| LondoneseCat a răspuns:

In general, de la rinichi, daca nu e din cauza asta inseamna ca mananci foarte sarat happy funda?:*

| ForzaSteauaFoReveR a răspuns:

Simplu:dormi in curent.

| lollypop14dragutza a răspuns:

Mama mea a avut tiroida si inainte de a se opera tot la fel se scula cu ochi umflati apoi s-a dus la control si i-a zis ca are tiroida sa operta si au trecut ceva ani buuuni de atunci iar acum la fel se scoala cu ochi umflati dar nu foarte tare! consulta medicul de familie!

| ralu27 a răspuns:

Probabil e anemie:-s...sau stai prea mult in fata calculatorului:d.incearca sa respecti un program de somn

| bayazid_8704 a răspuns:

Dormi prea mult ia culcate pe la 2-3 si trezetete pe la 7 cateva zile la rand...si vezi daca se schimba ceva.