| AllexXtreme a întrebat:

am si eu o intrebare legata de soferie. Dimineata la 9:30 plec in cursa fac Pitesti, la multe magazine de piese auto livrez si cateodata ma ia somnul la volan, nu pot sa tin ochii deschisi se inchid si ma dor, simt ploapele grele, mereu se intampla, ce pot face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pleacă odihnit, ascultă muzică și bea puțină cafea. ce mănânci dimineața înainte să pleci?

| AllexXtreme explică (pentru anonim_4396):

Un sandvish cu salam.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AllexXtreme):

Mănâncă orice altceva,dar nu carbohidrați.
O salată,iaurt, o banană, orice, dar nu pâine, cartofi, covrigi etc.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te oprești pe marginea șoselei și dormi pe scaun la volan 15 minute.