| natalia_5717 a întrebat:

Imi poate spune candva in ce perioada se face vaccinul la lcs a 8a? Am auzit k pe la inceputul lunii iunie. E adevarat?
happy

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

De obicei se face la sfarsitul lunii mai sau la inceputul lunii iunie.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In iunie din cate stiu eu, dc ti-e frica?happy

| alecs_6027 a răspuns:

E foarte adevarat...am trecut si eu prin asta... da' e o nimic toata...iti spun...nu ti face griji nu o sa te doara deloc.app...baietilor li se face un singur vaccin... fetele profita de 2.laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| alecs_6027 a răspuns:

Park pe la sf anului...km la inceputul lunii iunie...cred...bafta...:*:*:*