| mona01 a întrebat:

Imi poate zice cineva un site pentru a afla proprietarul unei masini dupa numarul acesteia?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Site? ce te face sa crezi ca exista asa ceva?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, cel m ai tare site, suni la politie 112

| relian a răspuns:

Compania de asigurari poate stii, dar nu cred ca o sa iti dea informatiile astea tie.Dar de cunosti pe cineva care lucreaza la sigurari si ala cauta pentru tine asta e alta poveste.Nu stiu daca o sa te ajute careva, ori la politie cum spunea cineva, desi informatiile astea nu se dau, nu ti le da nimeni nici daca ai plati.

| ovi001 a răspuns:

Ști ce sa faci du-te la mașină sparge-I geamul de pe dreapta si uitate în torpedo la actele mașini. După pleacă în fuga de la locul vandalizarii.

| RB26DETT a răspuns (pentru ovi001):

Buna asta laughing), daca vii si cu un tutorial e perfect! laughing