| Maria-Andreea_Ferenț_1995 a întrebat:

Imi puteti spune in cat timp este trimis permisul prin posta?

Răspuns Câştigător
| Iunix a răspuns:

Azi dau traseul. Polițistul a zis că permisul ajunge în 4 - 5 zile lucrătoare prin poştă la adresa din buletin. Aşa a zis acum polițistul.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinzand de centrul unde care le elibereaza si de cat de aglomerati sunt, intre 7 si 14 zile lucratoare.

| mastadont a răspuns:

Depinde de momentul în care îl trimit de la București, cam 4 5 zile ar trebui să dureze. Dar dacă vrei să conduci poți să îți scoți de la poliție o dovadă cum că ai permisul până ajunge acesta.

| Începătorul988 a răspuns:

7zile lucrătoare. Mie mi-a venit in 6zile. Vine unde ai domiciliu pe buletin.

| Vasile6574 a răspuns:

Intr-o saptamana maxim