| xFaith a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum a-ti invatat pentru sala? Vreau sa dau sala cat mai repede. faza e ca nu stiu de unde sa incep, sau cum sa imi invat cat mai simplu si repede.
Voi cum a-ti invatat?

Răspuns Câştigător
| sndjulian a răspuns:

Incearca sa faci mediul de invatare(cat mai complet) de pe e-drpciv(.)ro. Daca faci asta, reusita e mai mult ca garantata.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sala pentru ce?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Am fost la cursuri la scoala, apoi am facu teste

| Aur3lian a răspuns:

De pe drpciv site-ul de la politie.Eu acolo am facut chestionare.Si nu am avut problema la sala. happy Bafta!