| hsurtep a întrebat:

Buna la toata lumea, am si eu o intrebare legata de masina mea, asi dori sa ma retrag acasa (in romania) si am un peugeot 607 2.2 hdi echipat cu fap din anul 2002 si asi dori sa stiu ce euro este masina si cam cat mar costa inmatricularea?

Răspuns Câştigător
| ytalyanu a răspuns:

Cu siguranta euro 4, apropo daca are si filtru de particule ai 25% reducere la inmatriculare. oricum trebuie sa pregatesti vreo 2500 de euro, bafta

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Peste 2. 000€ te costa inmatricularea, mai bine o vinzi si iti cumperi alta in Romania

| Smart a răspuns:

Mai bine o inmatriculezi la bulgari te costa totul in jur de 600 euro

| lolipop_5666 a răspuns:

Intra pe autovit.ro si ar trebuie sa gasesti acolo