| anonim_4396 a întrebat:

Buna, o întrebare pentru posesorii de Passat cc Facelift, cum vi se pare? Este confortabila? Mulțumesc

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Hai sa-ti raspund eu neposesor de volsvagin, pe orice intrebi in lumea asta de masina lui mai bine ii regulezi nevasta ca se supara mai putin, toti vor spune ca marca lor este tare si merge bine etc
Pentru mine iubitor de masini japoneze (mi-a luat ceva timp sa le iubesc!) vw cc mi se pare o alta caruta de 2 lei facuta pentru taranii care nu au bani de o masina noua sau macar de una calitativa dar vor sa iasa in evidenta cumva si nu aleg vw passat simplu.
Fara nume de rau dar VW, AUDI, BMW a devenit in Romania o marca a cocalarilor, eu unul ii zic pas chiar daca aceste marci fac masini bune, dar bune cand sunt noi, cand stiu ca o masina are 7 proprietari anteriori nu mi se mai pare ok ci doar un cotet de gaini.Stima

| Daniel323 a răspuns (pentru Simpatic):

Bine ca ti-ai luat tu japoneza ca sa te ca.ci pe tine pe site-uri de copii.
Tu esti cocalar in primul rand dupa felul cum pui problema.
Taran care s-a ajuns si si-a luat japoneza scumpa, motor mare, cai multi si care o tine mai mult de frumusete din cauza consumului.E buna japoneza ta sa agati mai multe fete, dar proaste tot ca tine.
Hai sictir!

| Simpatic a răspuns:

@agnostic esti un fraier cu breton, asculta mai fraiere eu nu-s cocalar eu sunt producator muzical si multe alte chestii acolo unde fraierii ca tine au stop eu am intrare! Eu sunt printre baietii care traiesc visul american aici in Romania,fara sa fiu tarfa sau proxenet asa cum sunt toti pe unde ma duc. Nu ai sa vezi inculti cu masini japoneze, si am si Honda si Mazda si GTR toate imi sunt dragi.
Fraiere care cumperi second hand ce arunca nemtii, rablelor ce veti cumpara cand o sa fie doar electrice, o sa duceti dieselurile la camp si bineinteles veti cumpara electrice second hand laughing