| Eduard198 a întrebat:

Salutare băieți, am și eu o întrebare pentru voi.
Ce mașina ați alege dintre Audi b8, Bmw seria 3 Facelift și Passat CC? Și de ce ați alege mașina aia, și care credeți voi ca e mai fiabila, mersi! La mulți ani tuturor!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bmw seria 4 coupe maxim 25.000€ buget. Asa raman satisfacut emotional ca am masina buna & daca agat cu ea mai bine. Daca nu ai 1000€ salariu nu merita sa ai masina in tara

| Eduard198 explică (pentru mgtow):

Masinile pe care le-am mentionat mai sus maxim 12.000 EURO
Si tu imi spui masina de 25000 euro?
Am salariul de 1000euro dar tot nu imi permit o masina de 25000 pentru ca vreau sa mai si mananc si sa duc un trai decent

| mgtow a răspuns (pentru Eduard198):

E buget bun. Bagate pe bmw nu credeam a dai 12.000€ pe masina. Dar mergea si aia de 25000

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aia cu mai putin km si mai bine întreținută

| GrozzyGroaza a răspuns:

Audi b8
La multi ani!