| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa-mi ziceti si mie care e cea mai buna masina decapotabila? Am nevoie de o parere.

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

"Cea mai buna" din ce punct de vedere?

Cea mai performanta masina decapotabila construita vreodata?
Cel mai bun raport pret-calitate? Cea mai buna masina pe care o poti cumpara cu 5000 euro?

In general nu exista o "cea mai buna". Exista doar "cea mai potrivita pentru nevoile si bugetul tau"

| Vokii a răspuns (pentru johnnny123):

Cea mai performanta, sa zic asa, consum, viteza, motor etc. Nu ma intereseaza pretul. Sa fie de calitate.

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru Vokii):

Mazda miata sau rx-5(necesita unele cunostinte), audii tt/rs 3 cabrio, bmw z4, mercedes slk, peugeot 206 RCZ-R e mai ieftina si ok, mai multe.Astea sunt o parte

| Florian20405 a răspuns:

Salut.Cele mai bune decapotabile? Pai cea mai buna ramane tot Bugatty.
Bafta!