| pitik200 a întrebat:

A dat cineva traseul auto plecand de la locul de intalnire "Carrefour Colentina"? Imi puteti spune va rog despre traseu? Am dat la Republica prima ora. Multumesc!

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Nu te agita sa inveti un anumit traseu, este o prostie. Sa nu te intereseaza pe unde te baga cineva, tu trebuie sa stii sa mergi cu masina oriunde.
Deci mai ia ore de condus, mai invata legislatia si dai traseul cand te simti in stare.
Nu invata un traseu ca robotelul, pentru ca politistul te poate baga pe oriunde vrea el si apoi conteaza sa poti parca masina, sa opresti la treceri, semafoare... nu conteaza UNDE!