| Adiiii473737373 a întrebat:

Salut, am si eu o întrebare, daca am picat traseul in zona carrefour Colentina pot sa ma reprogramez in cora Pantelimon sau alt traseu?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, in hipermarketul Cora fac ăia reprogramărilaughing la spălat pe jos. Ce intrebare e asta, de unde crezi ca stim noi, de ce nu ai intrebat instructorul, bă unde ma pot reprograma că nu stiu.

| GouDidodino a răspuns:

Poti sa te reprogramezi unde vrei tu, doar ca examinatorul te va dirija pe unde vrea el, nu pe unde vrei tu si daca mai sunt si ai toata șansele să ajungi tot prin acea zona sa conduci, cand iti vine randul, de obicei cand se pleaca, se pleaca cu 2, 3 candidati