| fghjklkj a întrebat:

Salut.
Imi puteti spune niste subiect de vorba pentru prima întâlnire (cu o fata)?

Răspuns Câştigător
| Johnny69 a răspuns:

Intreab-o ce pasiuni are, ce hobby-uri are, ce filme ii plac, cum a fost primul sărut. Nu ii pune o mulțime de întrebări, nu e un interogatoriu. Fii curios in legătură cu ea. Uita-te in ochii ei nu te uita în jos sau pe pereți.

9 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Am rupt patul cu ea

| RAY a răspuns:

Ce subiecte sa vb cand scopul tau e sexual? sa fim sinceri tu vrei sa faci sex cu ea desi vezi te place, lasa vrajeala cu sufletul conteaza o conta pentru cei morti, daca dupa intarnire isi vb de fostul sau de alti esti in zona prietenei, daca e timida ce sa vb cu ea? trebuie sa te potrivesti cu ea macar la ceva apoi mai vezi si tu, eu personal nu vad sensul unei intarniri, daca ai banii ei vb mai bine, ei au alt limbaj

| WaterDrop a răspuns:

Vorbeste`i despre o compunere de maxim o pagina, despre o opera la alegere care apartine genului masculin "cocalaris maximus". Daca nu o impresionezi cu asa ceva si nu iti observa originalitatea si talentele ascunse, este o parasuta si nu vrei sa fii cu ea.Nu te merita!

| fghjklkj explică (pentru WaterDrop):

Merci de raspuns, imi puteai spune si unul serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place sa destind atmosfera cu niste bancuri. De exemplu, atunci cand ies prima data cu o fata o intreb: "Stii de ce au femeile picioare?" dupa care fac o pauza ca sa maresc suspansul si raspund tot eu "Ca sa nu lase urme, ca melcii...". Nici o femeie nu-mi rezista! Si pleaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"daca ma mananc, o sa devin de 2 ori mai mare sau o sa dispar complet? tu ce crezi?"

| Steam321 a răspuns:

Da știu eu ce subiecte despre droguri și iarba și pe urma o iei la pumni sper ca te-am ajutat

| fghjklkj explică (pentru Steam321):

Nu inteleg ce-i cu raspunsurile astea, daca voiam sa vorbesc despre droguri si iarba, care apropo sunt catalogate ca acelasi lucru, ma intalneam cu prietenii.
Credeam ca site-ul asta e sa ne ajutam intre noi, nu sa ne batem joc de oamenii care au probele de comunicare sau care sunt putin mai timizi.

| DaniiBrown a răspuns:

Salut, in primul rand cand va intalniti sa nu ai gesturi urate cu ea gen" sa te scarpini in nas, sau jos" sau alte chesti.
Intreab-o ce-i place sa faca, daca a facut sport chesti frumoase. Nu o intreba cum a fost primul act sexual ( daca l-a avut) intrebari de genul asta ca a 2-a zi nu-ti mai raspunde la telefon. Fi tu, nu incerca sa copi pe alte persoane, nu-i pune 100 de intrebari ca o sa creada fata ca s-a intalnit mai degreaba cu un politist. Nu-i vorbi cu fa, fi atent ce spune dar nici sa fi catelus sa faca ce vrea din tine, si daca ajungeti sa fiti impreuna ofera-i dragoste cu portia, vedeti-va mai rarut ca-i mai dragut ca la un momendat va veti plictisi unu de altu. Bafta!