| Zinelbcjg9 a întrebat:

Buna seara, acum o saptamana m-am inscris la scoala de soferi, urma sa incep legislatia astazi dar a aparut o problema familiala si acum mi-am amintit ca trebuia sa fac si fisa medicala la ora 6, oare daca ma duc maine pot face legislatia fara fisa medicala? Deoarece fisa medicala se face in fiecare luni la ora 6

1 răspuns:
| nananaan a răspuns:

Eu am luat permisul recent, dar nu știu exact la ce te referi când spui "sa fac legislația".
daca te referi la orele de predare de la școală, eu cred că nu poți începe daca nu ai dosarul gata.
also, mie când a trebuit să mi se predea, secretarul a început să râdă că am venit și m-a trimis acasă spunându mi că nu vine nimeni pentru asta. eram acolo ca proasta singura, crezând că trebuie să mă duc obligatoriu. ah și instructorul mi-a spus că aș putea să mă duc doar o zi că el oricum trece pe fișele alea că ai fost instruit teoretic.