| mihairusu33 a întrebat:

Am prenumele scris gresit pe fisa medicala pentru scoala de soferi, este posibil sa fie ceva problema?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, este posibil. Ar trebui sa mergi la medicul care a completat fisa si sa faca corectura, pe care s-o semneze si sa puna parafa.

1 răspuns:
| Țoglă a răspuns:

Fișa ți-o trebuie doar până dai proba teoretică. După care rămâne la poliție. Nu se uită nimeni la detaliile de pe act, ci doar să fie la dosar. Dacă chiar vrei să-ți bați capul, mergi înapoi la clinica care ți-a grești în document.