| Danipol a întrebat:

Buna seara, am mașina înscrisă pe Germania pe numele meu și vreau sa știu când expira numerele, in momentul actual sunt in România.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vorbim de Nr de zoll nu? Daca nu atunci numerele nu expira. Daca ai reședința in Ro ai voie sa circuli 90 cu numerele de Germania. Teoretic...

| AyahuascainTheMix a răspuns:

Pai, scrie pe placuta de numar in spate, e un minicalendar in forma de cerc. Ea cat este inmatriculata cu numarul respectiv asigurarea auto factureaza la zi, depinde ce plan de taxa ai ales. Doar sa faca aia de la asigurari somatie la politie ca nu ai platit, dar cred ca e complicat sa te afle ei in Romania. Asa ca, distractie placuta si drum bun