| adriangabor92 a întrebat:

Buna seara, Am niste pete sub caroseria Skoda Fabia 1.4 mpi din 2002 benzina si vreau sa va intreb daca sunt pete de rugina, cum pot scapa de ele, cat dureaza si cam cat ar costa manopera ca sa sterg petele de sub caroseria Skoda Fabia?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Duci masina la un service de tinichigerie-vopsitorie, sa vada ei despre ce e vorba. "Pete" in limbajul unei femei, poate insemna elemente distruse pentru tinichigii.
Daca trebuie doar curatata si protejata, o sa-ti tina masina doar o zi, si va costa vreo 400 de lei. Daca trebuie revopsit, probabil o vor tine 2 zile, si va costa vreo 600 de lei.
Daca trebuie sudat, de la 1000 de lei in sus, cu tot cu izolat, vopsit, etc.