| adriangabor92 a întrebat:

Buna seara. Ce model de bec trebuie pentru iluminare portbagaj skoda fabia 2002 hatchback benzina? Va rog sa imi spuneti tipul si modelul becului de iluminare portbagaj skoda fabia si sa imi atasati si link-urile cu modelele. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://masininisam.com/lampa-gabarit/skoda/fabia.html

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia becul ars in buzunar și du-te la un nenoricit de magazin, așa cum a zis colegul de mai sus

| relian a răspuns:

Da imediat, iti trimitem si acasa cateva, poate pe pui in pom de craciun laughing
Desfa becu ars, te duci cu ala la magazin, undeva unde au piese de masina sau accesorii pentru masina si arati becu ars.
Nu sunt becuri pentru o masina anume.ori pentru portbagaj ce zici tu.

| adriangabor92 explică (pentru relian):

Masina cand am cumparat-o nu a venit cu bec. da ce model trebuie?

| relian a răspuns (pentru adriangabor92):

Te duci la magazin si spui alora ce vrei, ar putea sa stie aia daca au ceva computer si cauta in felul asta.
Ori cauta tu pe Youtube scrie in engleza how to replace tail bulb on 2007 toyota bla bla.Acolo arata banui si ce bec trebuie.Am dat un exemplu,.Sau scrii what cand of bulb require for 2007 toyouta ce model ai tu de masina, asa vezi video si ce trebuie si cum sa schimbi,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre haion este vorba?

https://www.dezmembraru.ro/......-2008.html