| anonim1 a întrebat:

Buna seara.am o problema, mi-am piedut cheia de la masina logan (si doar cheia aia am avut-o).Ce sa ma fac acum? trebuie mers la reprezentanta? sau sa schimb contactul si toate incuietorile? care ii cea mai ieftina varianta? astept raspunsurile voastre

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai de ce ai avut doar o cheie? incerca totusi la reprezentatnta poate reusesc sa iti faca alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba butucul de contact si incuietorile. Nu faci nimic la reprezentanta, iti pierzi timpul, te plimba aia de te omoara

| marishkanu18 a răspuns:

Sall poate te ajuta cei de aici... http://imbunatatiri-logan.weebly.com/programare-chei.html

Adica iti da o alta cheie cu cip si reprogrameaza cb-UL masini sa recunoasca cip_ul nou si butucul nu trebuie schimbat neaparat daca ai inchidere centralizata pe cheie. Funda
?

| Cristi2122 a răspuns:

Primul raspuns a lu kenu-gresit, trebuie mers la reprezentanta deoarece chieia are un cip in ea care da un semnal la computeruld e bord care trimite acel semnal la un senzor de pe motor, daca semnalul trimis de chieie nu este atunci motorul invirte dar nu porneste. Funda?