| Adryan_Ady_1998 a întrebat:

Buna seara am si eu o rugaminte puteti sa imi spuneti cum ascut lantul la drujba sunt incepator si nu prea stiu

2 răspunsuri:
| Katherina99 a răspuns:

Buna! desi sunt fata si uni ar zice ca nu prea ma pricep dar l-am vazut pe tata facand-o de multe ori el fiind drujbist si este simplu doar cu pila respectiva ascuti fiecare "dinte" in parte cu miscari inclinate ca la cutit sper ca te-am ajutat

| Coke2015 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=9WcxRXN2jCo
Uite un tutorial aici, sper ca ti-am fost de folos, bafta multa!