| MelindaVictoria a întrebat:

Am un logan 2016 cu navigatie luat la mana a 2a in vara, dar nu am de la vechiul propietar factura masinii sau manualul unde am citit ca as fi gasit codul pentru navigatie in caz ca trebuie sa deconectez bateria de la borna. Imi puteti spune cum fac rost de codul pentru navigatie in acest caz? E oare o solutie sa ma duc la o reprezentanta Dacia cu seria sasiului si sa mi-l dea ei ca ma gandesc ca exista o baza de date in acest sens? Multumesc!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"navigatie luat la mana a 2 in vara"

navigația e originală, de fabrică, pe logan?

| MelindaVictoria explică (pentru sierra1):

Da, totul e original pe masina, doar ca nu am codul navigatiei

| sierra1 a răspuns (pentru MelindaVictoria):

Dealer-ul ar trebui să aibă codul și să-l furnizeze la cerere