| Mareacluj a întrebat:

Am un peugeot 407 si de cateva zile nu mi se mai deschide din telecomanda. Am verificat cheia, schimbat bateria, circuit tot ce tine de cheie si nimic. De unde credeti ca poate fi? Multumesc!

1 răspuns:
| 07gabriel07 a răspuns:

Cel mai bine gaseste pe cineva cu lexia 3 ca sa faca o resoftare a cheii. Daca merge inseamna ca sa desincronizat telecomanda de computerul de inchidere, daca tot nu merge trebuie verificata telecomanda in sine daca merge ( primeste si transmite semnal), in ultima instanta daca telecomanda e buna verificat calculatorul de inchidere centralizata.