| Belluuu a întrebat:

as vrea sa stiu: daca ma inscriu la scoala de soferi dupa cat timp voi da examenele acelea?

Răspuns Câştigător
| trixiiie a răspuns:

Hei.
Faci școala timp de o lună, 30 ședințe de condus de aproximativ o oră fiecare, apoi după terminarea examenelor plătești la Primărie niște taxe și mergi la examen unde se ține.
Deci răspunsul e o lună.

| ombladon a răspuns (pentru trixiiie):

Sa zicem ca faci in fiecare zi o ora, intr-o luna termini orele, dupa ce dai sala, te poate programa la oras si peste o luna...

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinda cat te intinzi cu scoala de soferi, cu orele de condus, cu dosarul samd. De obicei dureaza cam 1 luna jumate scoala, pe urma depinde cand te programeaza la examene

| Radu_Ioana_1989 a răspuns:

Cam o luna, daca termini toate sedintele. bafta!