| mikiki999 a întrebat:

Acum ca urmeaza sa vina vacanta as vrea sa ma inscriu la scoala de soferi, dar nu stiu pentru ce scoala sa optez.(sunt din ploiest)

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Alege-o pe cea care crezi tu ca este cea mai buna.

| Rektsona a răspuns:

Nu conteaza scoala, in Romania fara plicu cu 300 de euro nu te trece

| aleynad90 a răspuns:

Eu sunt din Bucuresti, nu stiam nimic despre scolile de soferi, dar m-am documentat online de pe http://scoaladesoferi.odat.ro/.Gasesti in partea dreapta a saitului un catalog cu scolile din orasul tau.Tot pe acest sait, eu am invatat codul rutier si am facut chestionare similare cu cele care se dau la examen.Succes!