| Ionut1Ghn a întrebat:

Buna seara, care este numarul maxim de cumpărături la o masina? In talon mai e spatiu si pentru un al 7lea cumpărator.

4 răspunsuri:
| SoulReaver a răspuns:

Nu cred ca e o limita, se mai adauga o fila la cartea masinii, asa e si la talon cand nu mai ai loc de itp.

| George12356456 a răspuns:

Fără număr

| Digikey a răspuns:

Se adauga foi suplimentare.

| sskrillex96 a răspuns:

Te referi la cartea masinii, nu la talon!
Recent am cumparat o masina, si in carte erau 6 proprietari deja si eu nu mai aveam loc.
Am fost la RAR cu masina si am facut alta carte noua, in jur de 250 de lei m-a costat doar cartea. Bafta