| Lamasanu a întrebat:

Buna seara. daca plec cu masina din Bucuresti- in Bulgaria si dupa Turcia. ar putea ajunge in iran? Mai exact in Teheren. Am o rudă acolo si vreau sa merg cu masina. e ok? A mai fost cineva?

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

Masina pe numele tau/imputernicire, carte verde care sa includa tarile si motorina. Nu ai de ce sa te temi

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai nevoie de o masina in stare sa functioneze perfect minim 5000Km, la temperaturi de peste 60 grade Celsius (preferabil un jeep).

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi informatia Ministerului Afacerilor Externe pentru Iran:

https://www.mae.ro/node/52014

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da poți. Sunt multi vlogeri care au facut asta, e documentat pe Youtube

Răspuns utilizator avertizat