| Laurentiu_Andrei_1995 a întrebat:

De curand mi-am cumparat un cd player jvc KD-469 Si nu am adaptor la el, doar cel din cutie. mie imi mai trebuie un adaptor pentru o mufa mica ce leaga boxele din spate. aveti asa ceva? Tin sa mentionez ca cd-player-ul pe care l-am cumparat are doar mufa de la antena si mufa ce leaga boxele din fata

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Aici gasesti manualul de instalare:
http://www33.jvckenwood.com/pdfs/B5A-0107-04.pdf
Conform descrierii, cablul de conectare a boxelor si pentru alimentarii trebuie sa fie inclus in pachet.
Daca nu l-ai primit, te poti adresa producatorului (JVC) prin vanzator, prntru completarea setului de anexe.