| MElyza a întrebat:

Pe ce site pot gasi si eu intrebarile pentru permis, dar doar cele de mecanica, separat? Multumesc!

4 răspunsuri:
| KaPy2 a răspuns:

Buna,Aici sunt cateva site-uri cu chestionare pentru permis... www.e-drpciv.ro, www.i-drpciv.ro, www.drpciv.ro, www.soferiteste.ro

| Mariuss32 a răspuns:

Drpciv.ro -> Aici sunt întrebări pentru permis și de mecanică. Nu prea știu să explic că am 14 ani. Mama pe site-ul ăla a făcut.

| Grigore_Daniel_1984 a răspuns:

Bună. intra aici si iti creezi un cont : http://www.drpciv.ro/info-portal/saveSubscriber.do
Success :-)