| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu site-ul? sad De ce nu mai merge sa vezi intrebarile separat si raspunsurile?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

A fost o problemă încă de aseară cu site-ul , nu se actualiza . Acum s-a remediat . Nu e de la tine , stai liniştită! Baftă!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

A fost o defectiune/problema a site-ului. Acum s-a rezolvat. Daca pe viitor se va mai intampla, nu intra in panica, pentru ca aceste probleme se rezolva de fiecare data, si de obicei destul de repede. Numai bine!

| smile a răspuns:

Nu stiu. Si eu patesc aceeasi problema.