| Both_Lucas_1993 a întrebat:

Buna seara, stie cineva o evacuare sport pentru un bmw e90 320i din 2005. Dar sa nu fie extrem de scumpa. Multumesc, dau FUNDA.

3 răspunsuri:
| SSaleu20 a răspuns:

Vrei doar toba (finala) sau toata evacuarea? Toba finala e 3/4mil pe la magazine (noua) si evacuarea toata poti sa o faci la un servis dar sa ai grija sa fie unul de increderehappy o sa te coste intre 10-20mil depinde de zona in care stai(in Bucuresti cred ca sunt cele mai scumpe)

| Both_Lucas_1993 explică (pentru SSaleu20):

Si unde pot gasi o toba finala? Un link?

| SSaleu20 a răspuns (pentru Both_Lucas_1993):

Pai poti gasi la orice magazin de piese auto de la tine din oras. Sau ai o solutie mai simpla sa o iei din dezmembrari.
Dar mai bine o duci la un mecania sau la cineva care se pricepe sa o monteze