| iBelieve a întrebat:

Buna seara TPU! Stie cineva cat costa schimbul de distributie la un VW Passat din 99 TDI la reprezentanta Volkswagen?

3 răspunsuri:
| olixandru a răspuns:

Distributia la VW Passat din 1999 TDI a costat 203.5 lei INA, am cumparat set -ul de distributie de aici http://kitcureadistributie.ro/index.php?route=product/category&path=62
Sa o monteza la un service de cartier m-a costat mai mult decat piesa, 210 lei in pretul asta a intrat si revizia de filtre.

| 0rlando a răspuns:

Extrem de mult și nu justifică prețul.
Dacă mergi la un service oarecare, lucrarea este aceeași, dar la un preț mai cu bun simț.

| catalin055 a răspuns:

La un passat din 2002 este in jur de 30 mil happywinking