| eddyeduard a întrebat:

Cat costa sa vopsesti bara din fata la un volkswagen passat 3b sau la o alta masina asa sa stiu cam cat ar costa.Dau Fundita

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde unde mergi. In service de exemplu exista o taxa fixa pentru fiecare element vopsit.
La un vopsitor oarecare, cu atelier propriu, cu 100 de lei platesti manopera si o parte din materialele folosite, insa esti nevoit sa ii aduci vopsea si lac, dupa caz, alea nu sunt incluse in cei 100 de lei.

2 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Dar mai bine decat sa pui intrebarea asta idiota nu mai bine mergei pe la cateva service-uri auto sa intrebi. nimeni nu cred ca poate sa iti spuna exact cat costa pentru ca pretul difera de la un service la altul si de la un oras la altul. si pe viitor nu mai pune intrebari gen ca asta ca esti penibil.
bafta

| eddyeduard explică:

Penibil esti tu, nu pot sa merg la service pentru ca nu sunt acasa