| Alexnma21 a întrebat:

Bună seara, va salut cu respect! Nu am cunostintele necesare pentru a rezolva aceasta dilema la " Navigatie MirrorLink 2Din mp3, mp5 player auto Bluetooth, USB".

SA REVENIM! Pe un Opel Astra G 2004, cand bag cheia in contact merge totul perfect, functia de cam de marsarier este oprita, iar cand pun contactul sau pornesc, se schimba-apărând ( pe un fundal albastru) "NO SIGNAL", iar in coltul din stanga sus, REVERSING.
Nu stiu ce sa mai fac cu ea, merge perfect, mentionez ca n am camera de marsarier activata! Este conectata pur si simplu la mufa originala a masinii, care se potriveste perfect! Cele 2 mufe aduse de ea nu sunr puse! Nu stiu ce sa mai fac cu ea, cine ar putea sa imi dea un sfat, ar fi binevenit! Va salut!

1 răspuns:
| ArtAlex a răspuns:

Pai daca stii ca trebui sa o activezi, nu inteleg de ce nu o activezi? Nu stii sau... nu inteleg