| Stefan_Dutu_1996 a întrebat:

Ce aplicație mirrorlink se potrivește la o navigatie 7010B?

1 răspuns:
| trini2023 a răspuns:

MirrorLink este o tehnologie care vă permite să oglindiți ecranul smartphone-ului pe sistemul de infotainment al mașinii. Cu toate acestea, este important să rețineți că compatibilitatea MirrorLink cu dispozitive specifice și unități de cap de mașină poate varia.

În ceea ce privește întrebarea dvs. cu privire la sistemul de navigație 7010B, este esențial să verificați specificațiile produsului sau manualul de utilizare furnizat de producător pentru a determina dacă MirrorLink este acceptat. Sistemul de navigație 7010B poate fi sau nu compatibil cu MirrorLink, deoarece depinde de modelul specific și de versiunea firmware-ului.

Dacă sistemul dvs. de navigație 7010B acceptă MirrorLink, puteți utiliza aplicațiile compatibile de pe smartphone pentru a vă conecta și a reflecta ecranul dispozitivului. Unele aplicații populare compatibile cu MirrorLink includ Sygic, RockScout și Parkopedia.

Pentru a asigura compatibilitatea și performanța optimă, este recomandabil să verificați documentația sau resursele de asistență furnizate de producătorul sistemului dvs. de navigație specific sau să contactați asistența pentru clienți pentru informații mai detaliate despre aplicațiile acceptate și funcționalitatea MirrorLink.