| AlexandruTeo a întrebat:

mi-am cumpărat recent un mp5 player auto model 7010b.
Problema care ar fi, când stau cu mașina pe loc totul merge bine in momentul când plec cu mașina de pe loc se oprește și îmi arată un mesaj pe display, in colțul din stânga sus scrie "reversing" și "no signal".
Care ar fi problema și cum as putea sa o rezolv?

3 răspunsuri:
| Irinelp a răspuns:

Problema ar fi ca când mergi cu mașina acesta se mișcă, încearcă probabil sa îl fixezi mai bine.

| AlexandruTeo explică (pentru Irinelp):

Mulțumesc pentru răspuns dar nu este din ce ai zis

| Narcisaistrate03 a răspuns:

Bună îmi poți spune cum ai rezolvat problema ca asa pățesc și el la același model și nu știu ce are! mulțumesc