| Fsjjzfzzu a întrebat:

Buna, stie cineva ce trebuie sa mai adaug la seria de sasiu cand vreau sa imi fac programare la numere? Ca bag seria de sasiu si nu merge

1 răspuns:
| alexsneks22 a răspuns:

Uite aici, un link unde poti sa iti faci programare online :
https://www.drpciv.ro/serviciu-programari-online-pas1.html
1.Alegi judetul

2.Alegi ce vrei sa faci (In cazul tau, alegi " Inmatriculare vehicul(Neinmatriculat in Romania" -Doar daca ai cumparat masina fara numere, gen din Germania
Sau "Transcrie vehicul " in caz ca e luat de la o persoana fizica, si vrei sa o inmatriculezi pe numele tau.

4. Acolo, completezi spatiile, cu ce iti cere.
Daca ti-am fost de ajutor, nu uita de funda:)