| leonard1231 a întrebat:

Salut! O intrebare pentru cunoscatori. Deci fac programare la RAR pentru modificare CIV/ seria de sasiu platesc 250 lei dar imi ia la mana toata masina sau doar motorul sau doar verifica seria de sasiu?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Verifica absolut toata masina, pornind de la seria si numarul motorului, sasiului, motor, modifiacri, adaptari diverse, totul este verificat.
Conteaza mai putin daca este usor zgariata sau vopseaua sarita pe alocuri, atata vreme cat motorul si partea electrica sunt in perfecta ordine de functionare si nu sunt modificari la motor.