| Saturnz a întrebat:

Sunt din ilfov si curand voi da traseul pe zona Bucurestii Noi. Aveti ceva sfaturi pentru mine, povesti? Cum sunt politistii? (Stiu deja de intersectia Gloriei cu Jiului si de strada Strabuna)
Dau funda, merci!

Răspuns Câştigător
| gogu220 a răspuns:

Mare atentie la acea intersectie, este foarte pacatoasa. Mai ales cand treci prin dreptul unei treceri de pietoni. Incetineste si asigura-te chiar daca nu trece nimeni. Daca la alte seme de circulatie mai e cum e, la acordarea de prioritate pentru pietoni examinatorul este foarte antent. Fi si tu. Succes.