| malina1922 a întrebat:

Tata vrea sa isi cumpere arcuri pe spate la masina (seat cordoba model 1994) nu stiti cam ce preturi sunt pentru arcurile pe spate? funda. happy

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai depinde. Pe original pentru spate sunt la 230 de lei 2 bucati, after market depinde de producator gasesti de la 130 de lei facute de Internia dar nu ti le recomand pana la 378 de lei Texas care sunt super ok. Mai exista modele sport sau modele pentru drumuri grele (Sa nu te gandesti la off road doar drumuri forestiere) dar acolo se schimba situatia si evident si preturile!

Apache
| Apache a răspuns:

Intre 100 si 250 de ron!
depinde de unde gaseste!
dar cel mai bine se duce la dezmembrari si ia de acolo.e cel mai ieftin!