| catta95 a întrebat:

am un seat vario cordoba si acuma seara cand am tras frana de mana mi s-a parut ca a puscat ceva. cand am mai plecat cu masina si am vrut sa pun frana apasam pedala cu foarte mare usurinta pana in podea si abia prindea frana. am verificat lichidul de frana si a curs tot si roata stanga de pe spate ii toata cu lichid. acuma as vrea sa stiu ce ar putea fi dus la masina si cam cat ar costa reparatia.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie oricum sa inlocuiesti sabotii pe spate si eventual cilindrul receptor.
100 ron piesele 60 ron manopera 20 ron bacsis.

| catta95 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru raspuns. exact asta a fost, doar ca a costat mai scump. cu tot cu aerisirea franelor si ce a mai facut 280 de ron. multumesc inca o data.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Du te la un mecanic sa se uite de unde putem noi sa stim ce s-a intamplat acolo.