| Amely21 a întrebat:

Bună! Tot timpul când intru în sens giratoriu semnalizez stânga? Și când ies dreapta?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai facut degeaba scoala de soferi daca habar nu ai? Sau ai dat plicul la instructor șpăguța si ai luat permisul pe ochi frumosi, esti pericol la volan nu pune mîna pe el daca nu sti legislatia, si semnele de circulatie, păi tu ne intrebi pe noi ce sa faci la volan? Ce o sa faci in trafic? Suni un prieten ca nu esti in stare sa i ei o decizie?

| CosmiinTezeu a răspuns:

Nu. Doar când ai chef!?

| NotNamed a răspuns:

Cand vrei stanga semnalizezi stanga,
când mergi înainte semnalizezi stanga,
cand mergi in dreapta semnalizezi dreapta.